Blondie212
Миний Тухай
| Нэр: | Blondie212 |
|---|---|
| Нас: | 70 |
| Би бол: | Female |
| Бэлгийн Чиг Баримжаа: | Bisexual |
| Шошго: |
| Хэл: | german |
|---|---|
| Сүүлд Онлайн: | 03.04.2026 00:38 |
| Угсаа Гарал: | White |
| Үсний Өнгө: | Blonde |
| Нүдний Өнгө: | Blue |
| Өндөр: | 150-160 cm |
| Жин: | 60-70 kg |
Профайл Зураг
| Нэр: | Blondie212 |
|---|---|
| Нас: | 70 |
| Би бол: | Female |
| Бэлгийн Чиг Баримжаа: | Bisexual |
| Шошго: |
| Хэл: | german |
|---|---|
| Сүүлд Онлайн: | 03.04.2026 00:38 |
| Угсаа Гарал: | White |
| Үсний Өнгө: | Blonde |
| Нүдний Өнгө: | Blue |
| Өндөр: | 150-160 cm |
| Жин: | 60-70 kg |