Миний Тухай
| Нэр: | Kitty-a29 |
|---|---|
| Шууд Үзэгчид: | 914 |
| Нас: | 29 |
| Би бол: | Couple |
| Бэлгийн Чиг Баримжаа: | Bisexual |
| Шошго: |
| Хэл: | russian |
|---|---|
| Сүүлд Онлайн: | Online |
| Угсаа Гарал: | White |
| Үсний Өнгө: | Brunette |
| Нүдний Өнгө: | Brown |
| Өндөр: | 160-170 cm |
| Жин: | 55-60 kg |
Профайл Зураг
| Нэр: | Kitty-a29 |
|---|---|
| Шууд Үзэгчид: | 914 |
| Нас: | 29 |
| Би бол: | Couple |
| Бэлгийн Чиг Баримжаа: | Bisexual |
| Шошго: |
| Хэл: | russian |
|---|---|
| Сүүлд Онлайн: | Online |
| Угсаа Гарал: | White |
| Үсний Өнгө: | Brunette |
| Нүдний Өнгө: | Brown |
| Өндөр: | 160-170 cm |
| Жин: | 55-60 kg |