Shristina
Миний Тухай
| Нэр: | Shristina |
|---|---|
| Нас: | 26 |
| Би бол: | Female |
| Бэлгийн Чиг Баримжаа: | Straight |
| Шошго: |
| Хэл: | english |
|---|---|
| Сүүлд Онлайн: | 03.04.2026 14:48 |
| Угсаа Гарал: | Indian |
| Үсний Өнгө: | Blonde |
| Нүдний Өнгө: | Brown |
| Өндөр: | 160-170 cm |
| Жин: | 45-55 kg |
Профайл Зураг
| Нэр: | Shristina |
|---|---|
| Нас: | 26 |
| Би бол: | Female |
| Бэлгийн Чиг Баримжаа: | Straight |
| Шошго: |
| Хэл: | english |
|---|---|
| Сүүлд Онлайн: | 03.04.2026 14:48 |
| Угсаа Гарал: | Indian |
| Үсний Өнгө: | Blonde |
| Нүдний Өнгө: | Brown |
| Өндөр: | 160-170 cm |
| Жин: | 45-55 kg |