-Alissia-
Миний Тухай
| Нэр: | -Alissia- |
|---|---|
| Нас: | 27 |
| Би бол: | Couple |
| Бэлгийн Чиг Баримжаа: | Straight |
| Шошго: |
| Хэл: | russian |
|---|---|
| Сүүлд Онлайн: | 29.04.2026 15:24 |
| Угсаа Гарал: | White |
| Үсний Өнгө: | Blonde |
| Нүдний Өнгө: | Blue |
| Өндөр: | 150-160 cm |
| Жин: | 45-55 kg |
Профайл Зураг
| Нэр: | -Alissia- |
|---|---|
| Нас: | 27 |
| Би бол: | Couple |
| Бэлгийн Чиг Баримжаа: | Straight |
| Шошго: |
| Хэл: | russian |
|---|---|
| Сүүлд Онлайн: | 29.04.2026 15:24 |
| Угсаа Гарал: | White |
| Үсний Өнгө: | Blonde |
| Нүдний Өнгө: | Blue |
| Өндөр: | 150-160 cm |
| Жин: | 45-55 kg |